טקס סגירת עצמות

pine

הכישופים שלי

מה זה טקס סגירת עצמות?

טקס שהגיע במקור ממקסיקו, ונועד לעזור לאישה לחזור אל עצמה, לגבולותיה, להתקרקע ולהתייצב, לאחר תקופת ההריון והלידה בהם הגופנפשרוח התרחב ונפתח עבור התינוק.

במרחב הריפוי שלי הטקס נעשה עבור כל אישה באשר היא יולדת את עצמה שוב ושוב בשלבי מעבר לאורך כל חייה, ולא רק סביב לידת תינוק (גם לנשים שלא ילדו מעולם, וגם לנשים ללא רחם).

הטקס מתחיל בעיסוי רגשי עמוק של כל הגוף, המשלב גם עיסוי רחם.

תוך כדי העיסוי אנחנו משוחחות עם התחושות, הרגשות, הזכרונות והדימויים שעולים מתוך התאים והרקמות, ובודקות יחד למה הם זקוקים כרגע בתהליך הריפוי. העיסוי מאוורר, מרווח ועושה מקום לכל שנוכח.

לאחר העיסוי מגיע הזמן שלך עם עצמך בו את נכנסת בפרטיות לאמבט צמחים מרפא ומהביל. באמבט את סופגת את צמחי המרפא הטובים שמרככים ופותחים את הלב, את הגוף ואת התודעה, נפרדת ומשילה אל תוך המים את כל מה שאינו מיטיב איתך.

זו הזדמנות להתפלל ולהתכוון למה שאת רוצה לחוות בטקס.

לאחר האמבט את מתלבשת ובאה למזרון שעליו פרושים שבעה צעיפי ריבוזו לסגירת, עיטוף ואיסוף כל הגוף. כשאת על המזרון אעטוף את כולך צעיף אחר צעיף מהראש ועד הרגליים, אתן לך מגע תומך ונוכח ואשיר לך שירה מקודשת.

את שוהה בתוך הגולם, הרחם שנוצר לך מהעיטוף ועוברת מסע רוחני-נפשי מרפא. כשיגיע הזמן, לאט לאט, אפתח צעיף אחר צעיף ואברך ביחד איתך את כל מה שמגיע. בפתיחת הצעיף האחרון בראש – נשים רבות חוות את רגע יציאת ראש התינוק שהן ילדו, ואף את רגע יציאתן הן מרחם אימן. זוהי הזדמנות לריפוי והשלמה.

לאחר שאת חוזרת לאיטך לכאן ועכשיו, אנחנו מתיישבות לשיחת שיתוף על מה שפגשת בטקס ומה שהוא העלה בך, ומה שאני חוויתי והרגשתי איתך.

משך הטקס שעתיים.

מה תרגישי בטקס ובעקבותיו?

זוהי חוויה עוצמתית מאוד, מרגשת, מפגישה, מעוררת, מחדשת ומקודשת, המחוללת סגירת תקופה ופתיחת תקופה ולידה מחדש של עצמך.

היא מאפשרת התנקות עמוקה והשלת המיותר, הודיה על הטוב והרצוי, תחושת איסוף וקרקוע עמוקה המשיבה אותך אלייך.

בטקס את חווה התבהרות של מה שמטריד ומעסיק את עולמך ומקבלת מענה וגישה למה שיכול לתמוך ולסייע לך בזה. את חווה קרקוע, מרגישה שיש אדמה שמחזיקה את כל מה שסוער בתוכך ואת יכולה להרפות ולהתמסר ולהכיר את איכות האדמה הזו בתוכך.

את חווה צלילת עומק אל מרחבים שאולי לא זמינים לך ביומיום ומקבלת מענה משם- חזיונות, נשמות שבאות לעזור ויוצאת מהטקס מרוגשת לפגוש את האני החדשה המתגלה מתוכך – עוצמתית, מחוברת ושלמה.

* לאישה הסובלת מהתקפי חרדה או פוסט טראומה ברקע, אנחנו יוצרות סימן מוסכם בינינו לפני תחילת הטקס, באם מתעורר טריגר ויש צורך לאישה להאט את הנשימה במקרה של היפר וינטילציה, להחליש את עוצמת הקשירה של הצעיף או כל דבר אחר.

מתי מתאים טקס סגירת עצמות?

 • שינוי ומעבר בתקופת הנשיות שלך.
 • אחרי פרידה או אבדן.
 • לקראת ניתוח נשי - הוצאת רחם, שחלות, שדיים.
 • אחרי תאונה, מחלה, טראומה או משבר.
 • מעבר לבית חדש, עבודה חדשה או לקראת רילוקיישן.
 • לחגיגת יום הולדת עגול ובפתחו של עשור חדש.
 • לידת יצירה חדשה שלך על כל צורותיה.
 • לאחר לידת תינוק, משישה שבועות לאחר הלידה.
 • כשהרחם שלך מבקשת להיפרד מחלקי עצמך ישנים, לעטוף אותך בעוצמה וברכות וללדת אותך אל השלב הבא שלך כאישה בעולם.
 • כשמעגל החיים-מוות-חיים קורא לך להקשיב ולפנות לו מרחב מקודש.
 • כשאת מרגישה שהכל עוד פתוח, מפוזר, ואולי אבוד בתוכך, ויש בך צורך פיזי, נפשי ורוחני להיאסף, להתמרכז ולמצוא מחדש את האדמה שלך – אדמה שתוכלי רגע לנוח עליה ולהתערסל בתוך כל התנועה הזו.
 • כשאת מרגישה רצון להנכיח את קפיצת הגדילה, להשיל מעצמך את המיותר, להודות על היש ולהתקדש עם החדש והמרגש שאת.

רוצה גם את לעבור בשער המקודש הזה? בואי לעשות לך רפואה

מחיר טקס סגירת עצמות

700
 •  

בואי לעשות לך ריפוי

צרי קשר

טלפון

052-3749313

מייל

lavianat2@gmail.com

סגירת תפריט